Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kobysewo

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

749 000 zł138 m² 5 431,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż nowy dom bliźniak, usytuowany na dużej działce niedaleko Trójmiasta! Idealny dla Twojej rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona w małej wiosce pomiędzy Przodkowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

157 300 zł1 210 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika na wyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1210 m2, (średnie wymiary: 41 m x 30 m), znajdującą się w kaszubskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Kobysewo,pomorskie

1 950 000 zł354 m² 5 508,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Odkryj idealny dom dla dużej rodziny, który zachwyca nie tylko doskonałą lokalizacją ale także wysoką jakością wykończenia. Oprócz parteru i piętra, posiada także wykończone poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kobysewo,pomorskie

231 480 zł1 286 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna, płaska działka w spokojnej okolicy, przy ulicy Tęczowej w Kobysewie, w okolicy nowa zabudowa mieszkaniowa i sporo przestrzeni - idealne miejsce na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

250 000 zł2 361 m² 105,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2361 m2 położona w Kobysewie w gminie Przodkowo. Kształt nieregularny, płaska, droga dojazdowa powiatowa. Nieruchomość objęta mpzp- mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Kobysewo,pomorskie

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie usytuowana działka budowlana we wsi Kobysewo, w Gminie Przodkowo. W Kobysewie znajdziemy obiekty usługowo-handlowe m.in. sklepy spożywcze, restaurację, zakład fryzjerski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w Kobysewie w gminie Przodkowo. Na działkę wydane warunki zabudowy. Nieruchomość ma kształt prostokątny, lekko nachylona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kobysewo,pomorskie

750 zł220 m² 3,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Atuty nieruchomości Nieruchomość o powierzchni ok. 220 m , przygotowana pod wynajem długoterminowy dla pracowników. Aktualnie przystosowana dla około 12 osób, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Księżycowa

Kobysewo,pomorskie

190 000 zł1 842 m² 103,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: dwie działki położone w Kobysewie, z widokiem na Klasztorną Strugę, oferujące ciszę, prywatność oraz szybki dostęp do Trójmiasta. Szczegóły oferty: działka nr 118/24 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kobysewo,pomorskie

230 000 zł1 061 m² 216,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, zabudowa mieszkaniowa, usługowa, mpzp. Lokalizacja: kobysewo położone jest w zacisznej okolicy w gminie Przodkowo, powiat kartuski. To dobrze skomunikowana wieś kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Kobysewo,pomorskie

1 779 000 zł354 m² 5 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

749 000 zł138 m² 5 431,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Przedstawiamy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rubinowa

Kobysewo,pomorskie

249 000 zł1 677 m² 148,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest duża działka budowlana w miejscowości Kobysewo przy ul. Rubinowej 8. Nieruchomość znajduje się jedyne 4,5 km od Kartuz oraz 4 km od Przodkowa. W 10 minut natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sucha

Kobysewo,pomorskie

139 000 zł1 175 m² 118,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sąsiedztwie lasu 1175 m - Kobysewo, gm. Przodkowo Zamieszkaj w malowniczym Kobysewie, w gminie Przodkowo. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1175.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobysewo,pomorskie

950 000 zł128 m² 7 393,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:993 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny wg projektu " Dom w Lantanach 2" lustrzane odbicie, położony w spokojnej i zielonej okolicy Kobysewa, gmina Przodkowo. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kobysewo,pomorskie

220 000 zł1 118 m² 196,78 zł/m²

 

 

 

Kobysewo,pomorskie

1 299 999 zł264 m² 4 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

? na sprzedaż: przestronny dom w Kobysewie, 264 m , gotowy do zamieszkania! Marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu ? w cichej i zielonej okolicy? ? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa Ryga

Kobysewo,pomorskie

4 350 000 zł29 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 24 działek o powierzchni 1000 m2 każda, położony w malowniczej wsi Kobysewo Lokalizacja Kobysewo jest położone w gminie Przodkowo, niespełna 20 km od Gdańska. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mokra

Kobysewo,pomorskie

210 000 zł2 046 m² 102,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! możliwość negocjacji! Szanowni Państwo, na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kobysewo! Nieruchomość o powierzchni 2046 m2! Niezaprzeczalnym atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księżycowa

Kobysewo,pomorskie

639 000 zł6 948 m² 91,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży kompleksu działek budowlanych w Kobysewie, gmina Przodkowo. Z przyjemnością prezentujemy Państwu kompleks sprzedaży trzech atrakcyjnych działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa Ryga

Kobysewo,pomorskie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej wsi Kobysewo Lokalizacja Kobysewo jest położone w gminie Przodkowo, niespełna 20 km od Gdańska. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Południowa

Kobysewo,pomorskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Książęca

Kobysewo,pomorskie

220 000 zł1 118 m² 196,78 zł/m²

 

 

 

Kobysewo,pomorskie

220 000 zł1 118 m² 196,78 zł/m²

 

 

 

Kobysewo,pomorskie

1 299 999 zł264 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kobysewo,pomorskie

220 000 zł1 118 m² 196,78 zł/m²

 

 

 

Kobysewo,pomorskie

1 599 999 zł264 m² 6 060,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kobysewo,pomorskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W urokliwym I zacisznym miejscu dom: na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 179,71 m2, nowoczesny z 2012 r. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księżycowa

Kobysewo,pomorskie

649 000 zł6 948 m² 93,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Smołdzińska

Kobysewo,pomorskie

299 999 zł3 861 m² 77,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Narożna działka z pozwoleniem na budowę oraz wszystkimi mediami w Kobysewie o numerze 111/11 oraz 111/12. Sprzedawane razem o łącznej wielkości: 3861m2. Na działce 111/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamienna

Kobysewo,pomorskie

1 599 999 zł264 m² 6 060,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kobysewo,pomorskie

999 900 zł180 m² 5 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom wolnostojący W kobysewie dom: na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 179,71 m2, wykończony z dbałością o detale i gotowy do wprowadzenia. Dom dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kobysewo,pomorskie

241 300 zł1 270 m² 190 zł/m²

 

 

 

Kobysewo,pomorskie

1 049 000 zł180 m² 5 837,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż wolnostojący dom W kobysewie dom: do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 179,71 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1035 m2. Dom wybudowany w 2003 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

1 249 000 zł251 m² 4 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

> podana cena domu jest ceną wraz z przynależną działką - 1000 m2. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki nr 145/28 (pow. 1000 m2) i działki nr 145/29 (pow.200 m2). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kobysewo,pomorskie

1 049 000 zł180 m² 5 837,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Kobysewo,pomorskie

496 500 zł33 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną położoną w Kobysewie przy ulicy Przodkowskiej o pow. 3.31 ha. Użytki: rv 1.83 ha, ŁV 0.77 ha, PsV 0.21 ha, PsVI 0.14 ha, W-ŁV 0.04, Lar-PsVI 0.09 ha i N 0.23 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kobysewo,pomorskie

210 000 zł1 017 m² 206,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy Kaszub w Kobysewie, bezpośrednio przy lesie. Płaska, sucha, nasłoneczniona działka o powierzchni 1013 m2, nr działki 73/26, o wymiarach 21x48,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

1 299 000 zł251 m² 5 170,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący usytuowany na płaskiej działce o pow. 1000 m2. Dom jednorodzinny zlokalizowany w samym sercu Kaszub, pośród mnóstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kobysewo,pomorskie

220 000 zł1 336 m² 164,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1336 m . Położona w Kobysewie (gmina Przodkowo, powiat kartuski). Działka płaska w kształcie prostokąta.